top of page
Kişiye Özel Tabanlıklar

Tabanlıklar

Ayağınız ve sağlığınız için size özel en uygun tabanlığı kolayca bulun.
Kaliteli Tabanlık

Kalite garantili

Kişiye özel tabanlığınızın yüksek dayanıklılığını garanti etmek için yüksek kaliteli malzemeler ve akıllı tasarım kullanıyoruz.

Gelişmiş tasarım

Size maksimum düzeyde konfor sağlamak için gelişmiş bir yastıklama teknolojisi ve kaplama rengi seçebilme ayrıcalığını sunuyoruz.

Kişiye Özel Tabanlık
Özel Tabanlık Üretimi

Yaşam kalitenizi yükseltin

Özel yapım tabanlıklar, günlük kullanımdan amatör aktivitelere, rekabetçi ve yüksek performans gerektiren sporlardan medikal rahatsızlıklara kadar özel üretilmiş ve kişiselleştirilebilir ürün gamı ile kişiye özel destek ve konfor sunar.

yürüme ayak analizi
Tarama

01

Tarama

Ücretsiz detaylı ayak ve yürüme analizi, tabanlıkların ayaklarınıza mükemmel şekilde oturmasını sağlar.

Yapılandırma

02

Yapılandırma

Uzmanlarımız eşliğinde olası ayak ve basış problemleriniz tespit edilir ve tabanlıklarınız üretime hazır hale gelir.

ayak analizi
özel tabanlık üretimi
Üretim

03

Üretim

Uzmanlarımızın 3D modellemesi sonrasında, kişiye özel tabanlığınızın üretimi için son teknoloji  CAD/CAM tekniği kullanılır.

Size En Uygun Tabanlığı Bulun

İhtiyacınız olan özellikler ve ayak tipiniz için size en uygun tabanlığı kolayca bulun.

Tabanlıklar

01

Spor Tabanlık

Bu tabanlıklarda gözetilen faktörler günlük ya da medikal tabanlığın çok dışındadır. Tabanlık için şeçilen materyal anti şok özelliğe sahip olmalıdır.  Üst kaplaması sürtünmeye, basınca, tere karşı yüksek dayanımda olmalıdır. Tabanlığın kaplaması çorabı tutmayacak ve çorabı kaydırmayacak özellikte olmalıdır. Tabanlıkta kullanılacak anatomik ve düzeltici desteklerler de yapılan spora uygun olmalıdır.

Spor

02

Medikal Tabanlık

Medikal tabanlıklarda kullanılan materyal, kaplama, anatomik form gibi faktörler tamamen kişiye özel olmalıdır. Bu tabanlıklar oluşturulurken kişinin deformite derecesi, kilosu, aktivite durumu, yaşı, ayakkabı alışkanlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Uzman reçetesi ya da mutlaka statik ve dinamik analizi ayrıca da bilek ölçümü olmalıdır. Düzeltici özellikte tabanlıklar için çok dikkatli ve multidisipliner olarak çalışılmalıdır. Kaplama seçiminde varsa diyabet, alerjik reaksiyonlar mutlaka göz önünde bulunulmalıdır.

Medikal

03

Günlük Kullanım Tabanlık

Bu tarz tabanlıklar, deformitesi olmayan ya da hafif deformitesi olan, işi gereği sürekli ayakta olan kişiler için çalışılır. Destekleyici ve rahatlatıcı özellikte, yorgunluk giderici ya da yorgunluk geciktirici özelliktedir. Bu tarz üretilen tabanlıklar mesleki ayak hastalıklarının önüne geçer.

Günlük
bottom of page