top of page
tabanlık akademisi

Hakkımızda

Spor merkezleri ve ayak sağlığınız için yenilikçi ve profesyonel çözümler.

KİŞİYE ÖZEL TABANLIK ÜRETİM MERKEZİ

Ekibimiz, Türkiye'nin önde gelen birçok kurumsal firmasına, ulusal ve uluslararası alanlarda pek çok kulübe ve bireysel sporlarda önde gelen sporculara bilimsel yöntemler ile destek verdi, onların başarılarının artmasına katkıda bulundu.

Ayrıca ekibimiz yaptığı bazı çalışmalarda en önemli ve donanımlı sağlık merkezleriyle de işbirliği yapmaktadır. Bu işbirliği sayesinde uygun zaman yönetimi ve uygun yönlendirme için gerekli zemin ve atmosfer sağlanmaktadır.

Ayrıca ekibimiz kendi alanlarında birçok sertifikaya sahip uzman kişiler olarak, çalışmalarını Spor-Sağlık Bilimleri alanında hala sürdürmektedir.

Öncelik Müşteri Memnuniyeti

Sizlere en uygun ayak tabanlıklarını oluşturmak için öncelikle sorunlarınızı dinliyor, daha sonrasında uzmanlarımızın detaylı raporlarını sunuyoruz.

Ayak Sağlığında Profesyonel Ekip

Ayak tabanlığı için merkezlerimizde uzmanlar tarafından detaylı ayak analizi yapıyor ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları oluşturuyoruz.

Dünya Çapında Tabanlık Hizmeti

Dünya Çapında Tabanlık Hizmeti

Kişiye özel tabanlık ürünlerimiz, dünyanın her yerindeki müşterilerle doğrudan ya da bir dağıtım ağı aracılığıyla buluşmaktadır.

asics
MAC Mars Athletic Club
Tat
Sandoz
Mas Sport Health Club
bottom of page